OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Od 6-ti měsíců do 10-ti let

Nejen pro "plaváčky" rozplavané od pár týdnů věku ve vaničkách máme připraveno jako pokračování od 6-ti měsíců věku následné plavecké aktivity v krytém bazénu.

V bazénu navazujeme na práci s dětmi ve vodním prostředí ve vanách, zaměřujeme se na podporu správného vývoje a pokračujeme v nápravě případných pohybových a vývojových potíží. Plavecké pohyby a styly se vyučují v době, kdy je na ně dítě věkově i motoricky připraveno a zkompenzováno.

Plavání bereme jako společnou, příjemnou a rozvíjející aktivitu pro děti a rodiče i prarodiče, kde se děti postupně naučí nejen kladnému vztahu a orientaci ve vodním prostředí (nad hladinou i pod ní), ale i splívání, záchraně života v případě pádu do vody, plaveckým pohybům a v neposlední řadě plaveckým stylům.

Společnou aktivitou se prohlubuje vztah mezi dítětem a rodičem, dítě si zvyká na pravidelnost a řád, na spolupráci v kolektivu, otužuje se, posiluje se psychicky i fyzicky, zlepšuje se jeho vývoj, trávení, posiluje se srdce a krevní oběh, zvětšuje se kapacita plic, dochází k lepší koordinaci pohybů, rozvoji hrubé i jemné motoriky.

V lekci dbáme na to aby si děti a rodiče pobyt ve vodě maximálně užili, pracují společně a provádějí stejný cvik, tj. např. při potápění se nepotápí jen dítě, ale také rodič.  Nikdy však nebude lektorkou nuceni se za každou cenu zapojit do společné aktivity. Pokud se máte obavy o správné provedení cviku, ukáže vám na žádost lektorka provedení cviku s vaším dítětem. 

  • Kurzy v bazénu probíhají každý týden s dětmi od 6-ti měsíců až do 10 ti let věku, kdy jsou pak děti plně připraveny přecházet i do kurzů závodního plavání.
  • Kurzy jsou desetitýdenní a navazují na sebe.
  • Děti do tří let jsou v bazénu společně s rodiči, starší děti již samostatně s instruktorkami.
  • Děti jsou rozděleny do kurzů podle věku a schopností
  • Délka lekce je 30-45 min dle věku dětí.
  • Cena desetitýdenního kurzu je 1750 Kč, zvýhodněná cena 1150 Kč pro druhé dítě a každý další sourozenec má od nás plavání zdarma.


Doporučujeme zjistit si na pojišťovně, kde máte děti pojištěny zda vám na plavecké aktivity přispívá a co přesně chtějí vykázat do dokladu (každá pojišťovna má jiné požadavky).

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.