Anna Bravencová

VANIČKOVÁNÍ - MINIŠKOLKA - DCERA ZAKLADATELKY CENTRA


Anička je dcerou zakladatelky Aperty. Od dětsví vyrůstala s myšlenkami a filozofií přístupu k práci a klientům v centru. Nyní jí potkáte při vaničkování, kdy Vám vysvětlí a ukáže vše kolem vaničkování miminek od šesti týdnů do šesti měsíců, upozorní Vás na případné blokády zad miminka, případně jiné pohybové omezení, provede Vás abecedou potápění a nachystá Vás na plavání na malém bazénu, které je od šesti měsíců věku.
Dále má Anička na starost děti v mini školce, vymýšlí jim zábavný program, pomáhá jim zvyknout si na režim školky a bere děti ven na hřiště. Velmi se snaží o respektující přístup a hodně se v tomto směru vzdělává. Nemusíte se tedy bát přísné paní učitelky, starých metod výchovy, a podobně. 
Aniččiným snem je momentálně stát se dulou, již se i přihlásila na kurz pro duly a bude se vzdělávat i v oblasti porodů. Pomůže i s kojením a případným psychomotickým vývojem miminek. Vše kolem dětí jí velmi baví. 
Vystudované má gymnázium v Břeclavi a kurz pro kadeřnice. Když se tedy zrovna nevěnuje miminkám a dětem, tak připravuje nádherné účesy na plesy, pro nevěsty, případně na další akce, stříhá a barví.